Firma MF Partner działa na wielkopolskim rynku już od ponad 15 lat. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam obsługiwać naszych Klientów na najwyższym poziomie. Zawsze służymy fachową i profesjonalna  poradą i pomagamy wybrać odpowiednie dla Państwa rozwiązania. Jesteśmy otwarci na współpracę z architektami wnętrz , również w zakresie bardzo oryginalnych i nietypowych rozwiązań.

Zajmujemy się sprzedażą całego asortymentu drzwi wewnętrznych w różnych wersjach wykonania ( drzwi przylgowe, bezprzylgowe z zawiasami ukrytymi , z ukrytą ościeżnicą , drzwi bez górnej belki ościeżnicowej do sufitu i wiele innych oryginalnych rozwiązań )      Drzwi zewnętrznych dębowe, meranti , stalowe , oraz inne drzwi wg.wzorów i wielkości pod indywidualne potrzeby Klienta.  Drzwi szklane w ościeżnicach lub w wykonaniu bez ościeżnicy  w  systemach zawiasów ściana- szkło lub nadproże - podłoga z samozamykaczami oraz drzwi szklanych w systemach przesuwnych. Rodzaje szkła praktycznie w każdym wykonaniu od przeźroczystych , piaskowanych , satinato jak i głęboko rzeźbionych , laminowanych oraz z fotografiami

Oferujemy również Państwo bogaty wybór podłóg laminowanych, winylowych , bambusowych i drewnianych. Podłogi winylowe odporne na wilgoć śmiało mogą zastąpić klasyczne płytki podłogowe , są cieplejsze i bardziej przyjazne w użytkowaniu.

Do naszych drzwi i podłóg znajdziecie Państwo bogaty asortyment listew przypodłogowych w różnych wielkościach , wzorach i kolorach. 

Z powodu bardzo dużego asortymentu klamek będziecie Państwo mieli problem na jakie klamki się zdecydować.wybór akcesoriów Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami zajmującymi  się produkcją  mebli pod zabudowę takich jak garderoby, szafy wnękowe czy systemy kuchenne.

Doradzimy w zakresie wyboru odpowiednich drzwi i podłóg. Wskażemy odpowiednie akcesoria. Wszystko po to,by Państwa dom czy mieszkanie nabrały nowego blasku.

Zapraszamy do salonu, który mieści się w Poznaniu przy ul. Obornickiej 229 w galerii Arkada. I piętro po lewej stronie schodów ruchomych.

 

Godziny otwarcia: 

od poniedziałku do piątku: 10:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10.00 - 16.00