Drewniane deski czy parkiet na podłodze to nie wszystko. Mówiąc o eleganckiej posadzce, należy również pomyśleć o odpowiednich listwach przypodłogowych.

Urządzając dom, mieszkanie, czy biuro skupiamy się na jego głównych elementach, takich jak: podłogi, ściany, drzwi zapominając o tym, jak ważne, są pozostałe dodatki. Listwy przypodłogowe to trend, który nadaje wyjątkowy charakter każdemu pomieszczeniu, warto więc idealnie dobrać je do pokrycia podłogowego, tym samym idealnie uzupełniając całość kompozycji poprzez detale, które tworzą całość.

Obecny wybór listew jest rozległy, dzięki czemu można je dopasować do każdego wnętrza bez najmniejszego problemu. Poniżej prezentujemy zarówno klasyczne modele listw przypodłogowych, takie jak PDA, PDH czy PDI, oraz bardziej nowoczesne listwy przypodłogowe z ekskluzywnym bądź tez bardziej stylowym frezem: PDE, PDG czy też PDJ.

Bazowy materiał produkcyjny naszych listew, to surowa płyta MDF. Jest to produkt drewnopochodny, powstały w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Czynniki te czynią MDF idealnym materiałem do obróbki maszynowej, pozwalającym na cięcie, frezowanie i kształtowanie w celu uzyskania różnorodnych form i profili przy zachowaniu niezmienności wymiaru.

 

       

Firma Decoplast jest producentem drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych marki LAGRUS. 

        Początki swej działalności datuje na rok 2003. Podstawą rozpoczęcia działalności produkcyjno-handlowej była chęć stworzenia na rynku drzwi produktu, który będzie wyróżniał się przede wszystkim wysokim standardem wykonania oraz trwałością. W tym celu stworzono markę LAGRUS, dla klientów ceniących jakość wykonania i styl. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie oferty, podnoszenie jakości świadczonych usług oraz dbałość o zaufanie i zadowolenie Klientów.
        Ugruntowaną  pozycję na rynku zawdzięczamy dokładności w tworzeniu oferty  oraz stosowaniu dobrych  materiałów. Marka LAGRUS łączy nowoczesne rozwiązania i ciekawe wzornictwo z tradycyjną sztuką stolarską. Nie zapominamy o podstawowym zadaniu drzwi, jakim jest  ich funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !